czwartek, 11 lipca 2013

spam

Tutaj proszę zostawiać reklamy blogów oraz informacje o nowych rozdziałach.

163 komentarze:

 1. Hej. :) Chciałabym cię serdecznie zaprosić na moje oba blogi. Mam wielką nadzieję, że ci się spodobają i że zostaniesz na dłużej. :]

  tysiace-mysli-dwa-slowa.blogspot.com/
  nowe-rozdzialy-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. April z dnia na dzień straciła wszystko. Rodzinę ,dom ,miłość ,znajomych i zdrowie. Ku zaskoczeniu wszystkich nie popadła w depresję ,nie załamała się i nie próbowała popełnić samobójstwa. Odbudowała swoje życie na nowo próbując łapać szczęście za nogi.

  Kiedy niepoprawna optymistka spotyka oschłego i gburowatego prawnika-pracoholika możecie być pewni ,że za równo jej życie jak i jego wywróci się do góry nogami. Czy April zdąży pokazać pracodawcy ,że życie potrafi być kolorowe mimo otaczającego nas zła i nieszczęść? Przekonaj się sam.
  Zapraszam na: http://hello-life-is-wanderful.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. better-than-revenge-1d.blogspot.com
  stay-with-me-set-me-free.blogspot.com
  Zapraszam serdecznie :)
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej. U mnie na blogu pojawił się nowy rozdział. :)

  nowe-rozdzialy-zycia.blogspot.com/
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 5. [...]Dopiero kiedy doszłam do kuchni by przywitać się z mamą, zdałam sobie sprawę z tego, że słyszę rozmowę. Czyżbyśmy miały gościa? Przysłuchując się uważniej zrozumiałam, że skądś znam ten głos. Głęboki, męski, zachrypnięty…
  [...]
  Byłam zaskoczona. Stałam tak z oczyma jak dwa spodki, w ubraniach ociekających wodą i nie wiedziałam co mam zrobić. Może gdybym spodziewała się jego wizyty… Gdybym chociaż mogła się jej spodziewać, zareagowałabym inaczej. Prawda, niegdyś szanowny pan Styles raczył nas swą osobą dość często, ale to już przeszłość. Nie utrzymywałam z nim kontaktu od przeszło roku, aż tu nagle pewnego deszczowego dnia stanął jakby nigdy nic w mojej kuchni.

  - http://just-like-a-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. SPAM.
  Jako że skomentowałaś ostatni rozdział, który opublikowałam na swoim blogu, postanowiłam poinformować cię o kolejnym, który dodałam już dość dawno. Mam nadzieję, że skomentujesz go z przyjemnością. Jeżeli coś ci się nie spodoba w moim stylu pisania, lub znajdziesz dużo błędów, to chętnie poczytam w czym mam się poprawić.
  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://siegajac-nieba.blogspot.com - zapraszam na nowy rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam do mnie :) może Cię zaciekawi
  http://love-why-not.blogspot.com/
  Pozdrawiam ! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Jack O'Donnel wiódł spokojne życie. Ale wszystko się zmieniło, odkąd pomógł bardzo pięknej i bardzo tajemniczej Jennifer McCalister.

  W miasteczku New Rochelle pojawia się przepiękna wampirzyca, która po 400 latach władzy - chce odpocząć od obowiązków. Jednak nie zdaje sobie sprawy, że gdy spotka na swojej drodze przystojnego Jack'a wszystko się zmieni. Jej wrogowie zaczną atakować i próbować zabić jej najbliższych.
  Potrzebuje czegoś na odprężenie, ale czy seks na pewno jest tym czego chce ?
  Jack O'Donnel i Jennifer McCalister zabiorą Cię do świata codziennej namiętności i mroku...

  Zapraszam na : do-not-say-anything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. [Spam]
  Życie często spłata nam figla. Stawia na naszej drodze ludzi, którzy przynoszą nam przede wszystkim smutek i cierpienie. Może jednak czasem warto dla kilku szczęśliwych i wspaniałych chwil, później cierpieć. Milena jest nieśmiałą dziewczyną, często nie potrafi sama kontrolować swojego życia. Pod wpływem siostry zaczyna spotykać się z chłopakiem, który niemal pod wszystkimi względami jest od niej inny. Jesteś ciekawy co z tego wyniknie? Zapraszam na jestem-tam-gdzie-ty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. http://siegajac-nieba.blogspot.com - zapraszam na nowy rozdział! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jako że skomentowałaś ostatni rozdział, który opublikowałam na swoim blogu, postanowiłam poinformować cię o kolejnym, który dodałam już wczoraj wieczorem. Mam nadzieję, że skomentujesz go z przyjemnością. Jeżeli coś ci się nie spodoba w moim stylu pisania, lub znajdziesz dużo błędów, to chętnie poczytam w czym mam się poprawić.
  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. [spam]
  Zapraszam na już 2 rozdział, który pojawił się na blogu -> http://event-in-paris.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Nasze uczucie zaczęło się od nienawiści, rozkwitło w żal, smutek oraz gorycz... skończyło się na miłości, niedocenionej miłości. Czy na prawdę między nami musiało tak być?
  http://die-in-love.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nowy rozdział {siec-czasu} Powiadomiłam Cię też przez tt, ale daj znać, która forma dla Ciebie wygodniejsza. :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 17. tytuł: heart on fire.
  inspiracja: lol & pitch perfect.
  miejsce akcji: Pewne Miasto, gdzieś w środku USA.
  czas akcji: początek lata któregoś roku.
  bohaterowie: kilkoro nastolatków uczęszczających do ostatniej klasy nieokreślonego liceum w Pewnym Mieście.
  opis: ...a co ja się będę przemęczać, samemu trzeba się przekonać xx.

  http://musical-na-papierze.blogspot.com/

  serdecznie zapraszam.! xx.

  OdpowiedzUsuń
 18. Niebezpieczna, seksowna, drapieżna, władcza. Te słowa mogą kojarzyć Ci się tylko z jedną osobą. I to jest Jennifer McCalister - siostra wielkiego Anasso, króla demonów, który może Cię zabić spojrzeniem, zresztą jak ona.

  Jack jest przystojnym i raczej spokojnym wampirem, żyjącym na własną rękę. Ale wszystko się zmienia, gdy kobieta, o której marzył przez kilkadziesiąt lat, przyjeżdża do jego miasteczka. Fantazje, które codziennie budziły go w środku nocy, staną się prawdą.

  Ale czy szczęście może trwać wiecznie? Nigdy.
  Czy mogą stworzyć nową miłosną parę? Nigdy.
  Więc będzie to ZAKAZANA MIŁOŚĆ.

  Namiętność. Problemy. Seks. Niebezpieczeństwo. Miłość. Demony. Fantazje. Rodzina.
  Zapraszam:
  do-not-say-anything.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. "Jedna chwila nieuwagi wystarczyła, by cały dotychczasowy poukładany świat zmienił się diametralnie. Miesiące nieustających męczarni, tylko po to, by z powrotem mogła wrócić do normalnego życia... Ból, cierpienie, nadzieja i ten jeden upragniony ruch... a potem już tylko spokój."
  Bardzo serdecznie zapraszam na bloga puste-plotno.blogspot.com/
  "A przecież ta przygoda miała zakończyć się zupełnie inaczej..."

  ps. Masz błąd w notce na górze. Napisałaś iMformacje. :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Został skradziony Kamień Pokoju. Między każdą rasą wybucha wojna. Stowarzyszenie Czarownic wybiera z każdego rodu jednego przedstawiciela, który razem z innymi śmiałkami wyruszy na niebezpieczną wyprawę, by odzyskać Kamień oraz dowiedzieć się jak, dlaczego i kto go ukradł.
  Wszyscy Ci Wybrańcy będą musieli stawić czołu wielkiej grze, w która się wplątali...

  Jeden demon...
  Jeden anioł...
  Jedna wampirzyca...
  Jeden wilkołak...
  Jedna hybryda...
  Jeden człowiek...
  I czarownica XXI wieku...

  Siedem tych śmiałków musi znaleźć Kamień Pokoju, ale czy wrócą wszyscy?
  To zagadka, którą nie potrafią odgadnąć nawet najstarsze czarownice...
  Czy ktoś umrze? Kto umrze?
  Kto wyjdzie z całej wyprawy cało, a kto będzie miał duże problemy?
  Zdrada jednego członka?

  By dowiedzieć się jak skończą wszystkie te istoty zajrzyj na bloga:
  wygnanie-losu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Dziewiętnastoletnia tancerka Alexandra Harrison przyjeżdża do stolicy by tańczyć dla najlepszej angielskiej formacji tanecznej - Elite. W ekipie zaprzyjaźnia się z Danielle Peazer która poznaje ją ze swoimi sławnymi przyjaciółmi.
  Czy Alex wraz z Elite wejdzie na szczyt a może przeszkodzi jej w tym ..cos..a może ktoś... ?
  MIŁOŚĆ TANIEC SŁAWA PRZYJAŹŃ UCZUCIE NARKOTYKI
  W rolach głównych :
  * Alexandra Harrison
  * Danielle Peazer
  * Niall Horan
  * Harry Styles
  * Liam Payne
  * Zayn Malik
  * Louis Tomlinson

  ZAPRASZAM - http://onedirectionstoryofmylife.blogspot.com/

  ZWIASTUN - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=K_8ujSWbTkI

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja wyżej podpisana krucha osóbka o wielkim serduszku. Z wielką nadzieją na przybycie nowych czytelników zapraszam na : http://my-life-is-wojtek-szczesny.blogspot.com/


  Nadzieja umiera ostatnia ♥

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam cię serdecznie na mojego bloga, na którym ostatnio skomentowałaś rozdział. Pojawił się nowy rozdział dlatego mam przyjemność poprosić cię o skomentowanie go.
  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Szesnastoletnia Darcy Chandler nigdy nie miała normalnej rodziny. Po śmierci ojca zmuszona jest zamieszkać z wyklętym przez rodzinę bratem - bokserem i dilerem narkotyków. Mimo obaw dziewczyna odnajduje spokój, ukojenie i ciepło rodzinne w ramionach wyjętego spod prawa brata. Jednak pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń Darcy zmuszona jest szybko dorosnąć. Czy uda jej się wydostać z bagna, w które nieopatrznie wdepnęła?

  zapraszam do mnie: http://znakiprzeszlosci.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 26. "Bajka, w której chciałam żyć wiecznie" czyli rozdział szósty na http://all--coming-back.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam! xx

  OdpowiedzUsuń
 27. Miłość? Jasne, już wolę skoczyć z mostu.
  Szczęście? Istnieje, chwilowe po alkoholu.
  Idealny chłopak? Ten gatunek wyginął już dawno.
  sexy-machine-in-hollywood-dream.blogspot.com

  Zapraszam, Paula ;**

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapraszamy na nowy katalog blogów.
  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 29. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Czarny anioł. Jak ona mogła się w nim zakochać? tyle bólu i cierpienia jaki jej zadał.
  Człowiek bez uczuć i granic.
  Człowiek, który potrafi zabić z zamkniętymi oczami.
  I wtedy zielone oczy pociemnieją, a ciało opanuje furia...
  Kathleen to dziewczyna z marzeniami. Żyje w swoim poukładanym świecie nikomu nie przeszkadzając. Hmm.. no a może jednak?
  Jedna noc, a jej życie staje się koszmarem.
  Historia w której będzie ból, cierpienie. Dowiesz się co to sens życia, którego Kath już nie rozumiała. po tym wszystkim co On jej zrobił, zagubiła się w ciemnej nocy bólu.
  http://moj-czarny-aniol.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Louis Tomlinson po dwóch latach wyszedł z więzienia. Jak potoczą się jego losy, mając u boku atrakcyjną, prawie przyrodnią siostrę, którą rozkochuje w sobie?

  http://variable-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Taniec jest moją pasją, marzeniem, lekarstwem. Dzięki niemu mogą się oderwać od rzeczywistego świata. Sprawia, że czuję się wyjątkowa. Mimo tego, że robię karierę w swoich kręgach, to brakuje mi tego czegoś, co sprawia, że czuję że żyję. Adrenaliny, emocji, szybkiego pulsu.

  Od pewnego czas czuję się dziwnie. Jakbym się zawiesił, albo wcisnął pauzę. Nie mam nic do swojego życia. Sława, miliony fanek, pieniądze, zabawa, czwórka braci i wszystko czego zapragnę. Grzechem byłoby stwierdzić, że cierpię na niedostatek czegoś, ale chyba taka jest prawda.

  zapraszam na http://irish-accent.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Mówią, że miłości nie należy szukać. Ponoć ona sama upatruje sobie ofiarę i atakuje w najmniej spodziewanym momencie. Mówią również, że ci, którzy próbują znaleźć ją na siłę wcale nie przyśpieszają procesu, a wręcz przeciwnie - spowalniają go.
  Laila Ryan uważa to za stek bzdur i bierze sprawy w swoje ręce. Okazuje się jednak, że szukanie drugiej połówki nie jest wcale takie proste, zwłaszcza kiedy uczęszcza się do liceum w Beverly Hills.
  Serdecznie zapraszam:
  www.things-i-can.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. Nowy rozdział .;)
  onedirectionstoryofmylife.blogspot.com

  Mam nadzieję że zajrzysz ;)

  OdpowiedzUsuń
 35. Veronica, Price i Vivian to trzy - różniące się od siebie - przyjaciółki, które mieszkają w centrum Londynu. Obie uczęszczają do jednego z najlepszych liceum. Normalne dziewczyny z problemami, starające się poradzić sobie w życiu.

  Co jeśli mają "drugą twarz"? Charlotte, Persephone i Lucy tworzą zespół, "Different Girls", który podbił serca miliony ludzi. Każdy zna choćby jedną piosenkę dziewczyn. Na scenie wyglądają inaczej; mają peruki, inny makijaż i najważniejsze: maski. Dzięki nim mogą się cieszyć normalnym życiem. Zadziwiające co mogą zdziałać zwykłe maski...

  Co się stanie, gdy spotkają zespół One Direction? Jakie zmiany ich czekają? Miłość, zdrada, kłamstwa, sława - czy to właśnie je czeka? Nowe, trudne do podjęcia decyzje, dylematy. To ich życie? Dowiecie się tego, czytając "Wszyscy są legendami. Wiecznie młodzi i piękni.".

  http://i--love--myself--better--than--you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. betowanie.blogspot.com

  Lubisz pomagać innym? Potrafisz posługiwać się poprawną polszczyzną i troszczysz się o nasz język ojczysty? Lubisz czytać opowiadania i poprawiać w nich błędy? Chcesz zostać beta-readerem?
  To miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zakładki „Rekrutacja”.

  Piszesz opowiadanie? Chciałbyś poprawić jego jakość merytoryczną? Poszukujesz bety, która przeczyta kolejny rozdział przed publikacją lub zostanie z Tobą na stałe?
  I dla Ciebie coś się tu znajdzie! Zapraszamy do przejrzenia ofert.

  Jeśli otrzymałaś/eś już taką informację bądź korzystasz z naszych usług – przepraszamy. Nie sposób wszystko ogarnąć przy takiej wielkości blogosfery.

  OdpowiedzUsuń
 37. Życie dziewiętnastoletniej Sophie Oldman od początku nie było normalne. Wychowana w blasku fleszy, młoda brunetka, nigdy nie doceniała tego, co miała. Dlatego właśnie, musiała to stracić. Jej matka, z niewiadomych przyczyn ginie w wypadku samochodowym. Ojciec Rick wyjeżdża do Stanów, w celu nagrania kolejnego filmu, a najlepsze przyjaciółki dziewczyny, opuszczają ją, chcąc uniknąć kłopotów. Jakby tego było mało, u chłopaka Sophie, Scotta zostaje wykryta białaczka, przez co po dwóch tygodniach umiera. Zrozpaczona dziewczyna zawiesza swoją karierę, okalecza się, ciągle przesiaduje na cmentarzu i zaprzyjaźnia się z Natalie, niedoszłą samobójczynią. Czy może być jeszcze gorzej? Oczywiście, w życiu nie ma przecież sprawiedliwości. Wszystko zmienia się, gdy brunetka poznaje w internecie Austina. Dzięki niemu wychodzi w końcu na prostą . Ale, czy na pewno? Sophie zostaje zaproszona, na imprezę do nowego znajomego, który okazuje się być aktorem. Mimo początkowej niechęci, zgadza się i zabiera ze sobą Natalie. Skąd mogła wiedzieć, że będzie to największy błąd jej życia? Skąd mogła wiedzieć, że oślepią ją cudowne zielone oczy?

  Zapraszam na : http://i-can-not-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Przyznam się szczerze, że jeszcze nie przeczytałam Twoich rozdziałów, ale z chęcią to zrobie jeśli będziesz miała ochotę zajrzeć do mnie. Wiem, że współpraca blogowa działa w obie strony, dlatego jeżeli odpowiesz na mój komentarz to z chęcią przeczytam Twoje notki i solidnie skomentuję:)
  Mam nadzieję, że nie spłoszy Cie ilość moich notek. Pare z nich jest streszczona, z resztą też to zrobię.

  O czym pisze?
  Opowiadanie. Główna bohaterka- Katina, jest zwykłą dziewczyną o niezwykłym charakterze. Chodzi w dresach, słucha rapu, jest silna psychicznie, ma paru przyjaciół i kochających rodziców. Jej życie zmienia się po próbie gwałtu, z której ratuje ją tajemniczy Leon, w którym dziewczyna się zakochuje. Czy coś wyniknie między nimi?
  Jeśli chciałabyś się dowiedzieć, zapraszam.

  Na każdy komentarz odpowiem:)

  OdpowiedzUsuń
 39. "Decyzje, decyzje, dezycje" - czyli rozdział siódmy na http://all--coming-back.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 40. Grupa przyjaciół przygotowuje się do mistrzostw. Są beztroskimi surferami mieszkającymi w Kalifornii. Wszystko wydaję się poukładane. Rodzeństwo, które nagle przyjeżdża na mistrzostwa wszystko zmienia. Louis i Carly mają problem z wpasowaniem się w nowe towarzystwo.
  Czy Vivian, Mia, Zayn, Niall, Harry i Liam zaakceptują ich?
  Czy zbliżające się mistrzostwa podzielą przyjaciół?
  Czy bliskie relacje pomiędzy zawodnikami niczego nie zniszczą?
  Zapraszam na bloga z zupełnie świeżą fabułą! blue-wave-california.blogspot.com Przepraszam, za ewentualny spam :) /Carly

  OdpowiedzUsuń
 41. Cześć słońce. ;*
  U mnie pojawił się 5 rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/

  Percy Jackson jest zwykłym szesnastoletnim chłopakiem. Do czasu... Jego przyjaciółka (a może coś więcej...?) Annabeth skrywa przed nim pewną tajemnicę. Mężczyzna, ukazujący się Percy'emu we śnie twierdzi, że jest jego ojcem. Annabeth wyjawia chłopakowi niezwykłą prawdę: jest herosem, pół bogiem, pół człowiekiem. Jak poradzi sobie Percy w nowym życiu? Co się stanie, gdy Annabeth zostanie uprowadzona do podziemia? Kogo Percy spotka na swojej drodze i jak to wpłynie na poszukiwanie jego ukochanej?
  http://percyiannabeth.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 43. SPAM.
  Jako iż ostatnio skomentowałaś rozdział na moim blogu jestem zmuszona serdecznie cię zaprosić do przeczytania kolejnego i mam nadzieję, że zostawisz pamiątką po sobie w postać kolejnego komentarza :)

  OdpowiedzUsuń
 44. "I kiedy się uśmiechasz tym uśmiechem, świat staje do góry nogami" czyli rozdział ósmy na http://all--coming-back.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam! xx

  OdpowiedzUsuń
 45. Witaj,

  Zapraszam na nowo utworzone opowiadanie!
  Zastanawiałaś się kiedyś, jak potoczyłoby się Twoje życie, gdybyś chciała je radykalnie zmienić? Czy wszystko potoczyłoby się po Twojej myśli? Dwudziestoletnia Helena przekonuje się, że niektóre marzenia mogą obrócić przeciwko Tobie i dać z liścia w twarz. Jednak jaki udział mają w tym członkowie One Direction?
  Przekonaj się czytając Falling Inside The Black!

  OdpowiedzUsuń
 46. Prosiłaś mnie o powiadamianie Cię o nowych rozdziałach. Więc serdecznie zapraszam na rozdział 1, http://impossible-story-of-live.blogspot.com. Mam nadzieję, że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 47. how-i-found-myself.blogspot.com

  "- Poczekaj, zanim zaczniemy... wyskoczyłabyś ze mną na kawę, po wywiadzie? - zapytał brunet. Nie czułam się komfortowo w tej sytuacji, po pierwsze: była to moja praca i powinnam myśleć profesjonalnie, a po drugie: Styles na prawdę mi się podobał.
  - Przepraszam Harry, ale to chyba nie jest dobry pomysł. - pochyliłam głowę, jakby nagle zainteresował mnie kolor podłogi.
  - Obiecuję, że już cię nigdy o to nie poproszę, ten jeden raz. - powiedział tonem, który poruszył każdą, najmniejszą cząstkę mojego ciała. Chciałam go uderzyć za sam fakt, że właśnie wyobraziłam go sobie nago.

  Co wydarzy się między Gabby i Harrym? Już teraz możesz przeczytać drugi rozdział na moim blogu Serdecznie cię na niego zapraszam, i przepraszam jeśli ten komentarz stanie się dla siebie spamem :) Mam nadzieje, że mimo to mnie nie znienawidzisz i wpadniesz na rozdział i, kto wie, może zostaniesz na dłużej ♥ ♥ ♥

  how-i-found-myself.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 48. [Reklama]

  Creative Trailers jest nową zwiastunownią z blogsferze!
  Znajdziesz u nas Kreatywne Zwiastuny dla swojego bloga!
  Zapraszamy, Eff i Karia

  [http://creative-trailers.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 49. Podejdź do lustra i powiedz kogo chciałbyś zobaczyć, a kim jesteś. Znajdź różnice i napraw je. Czy tak trudno być sobą? Tak, ponieważ każdy gra swój własny spektakl. Nadejdzie taki dzień, że dwoje obcych dla siebie ludzi będzie musiało wyjaśnić sobie kilka spraw. Czy oprócz niechęci poczują coś jeszcze? Pamiętaj, że każda rodzina ma swój sekret.

  Nie złamię się jak Ty.
  Nie popełnię błędów takich jak Ty.
  Nie będę taka jak Ty.
  Będę Twoim przeciwieństwem, Tato.
  Ali
  Zapraszam,
  http://be-close-to-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów.

  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 51. "Każda bajka ma swój koniec" czyli rozdział dziewiąty na www.all--coming-back.blogspot.com Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 52. Jak wygląda życie człowieka, który w traci ukochaną narzeczoną, a potem poznaje jej wierną kopię?
  Czy jedno spotkanie może coś zmienić?
  Elizabeth jest szansą Chrisa na szczęście.
  Czy Chris wykorzysta tę szansę?
  Zapraszam serdecznie na:
  http://spojrz-w-moje-oczy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Jak to jest, kiedy straci się najważniejsze osoby w swoim życiu?
  Osiemnastoletnia Jade Thirwall z wielkim talentem. Po stracie chłopaka załamała się.
  Aby zapomnieć wyjeżdża do Londynu - do swojej drugiej małej ojczyzny.
  Tam... poznaje popularny girls-band i zostaje włączona do zespołu.
  Pięciu chłopaków i jedna dziewczyna. Oni odmienią jej życie na zawsze.
  Jednak co wydarzy się w świecie fleszy i aparatów?
  Zazdrość, nienawiść... ale i miłość.
  I co z tym wszystkim będzie miał wspólnego Harry?

  Tego dowiesz się czytając mojego bloga:
  http://turnyourface-changeyourlife.blogspot.com/

  Zapraszam kochana. ;*

  OdpowiedzUsuń
 54. Zapraszam do siebie na opowiadanie które jeszcze nie do końca się rozkręciło,ale z każdym rozdziałem będzie coraz ciekawiej :)
  http://wronggeneration-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Anna jest kobietą z burzliwą przeszłością, która widzi niestworzone rzeczy. Miesza ze swoją starszą siostrą i matką, bo ojciec odszedł do innej kobiety. Matka dziewczyn jest nieobliczalną kobietą, która nie raz robiła krzywdę swoim dzieciom. Alex wyprowadza się, a Anna zostaje, bojąc się odejść. Siostra przedstawia jej chłopaka, który z czasem okazuje się być jej wybawicielem sprzed dwunastu lat. Anna dowiadując się o tym i o innych zdarzeniach, chce uciec jak najdalej. Jej kuzyn, Harry, wciąż stara jej się pomagać i namówić do odwiedzin u specjalistów, lecz ona odmawia. Z czasem za późno na ratunek i do chodzi do zbrodni. Kto na tym ucierpi? Harry, nowa partnerka ojca, matka, Alex ze swoim chłopakiem, Liamem, czy może Zayn?

  http://pretty-little-anna-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. http://unmasked-fanfiction.blogspot.com/
  Życie Erin w ciągu jednej chwili diametralnie się zmieniło, a to wszystko za sprawą jego. Nieobliczalnego i niebezpiecznego mordercy. Co się stanie gdy Erin nakryje go na morderstwie jej własnych rodziców? Czy zdoła uciec i obronić się przed prześladowcą który pragnie jej śmierci i za wszelką cenę chce ją zniszczyć?

  OdpowiedzUsuń
 57. Chciałabyś może, by Twoje opowiadanie miało swój własny, niepowtarzalny zwiastun?
  Zapraszam. :)
  http://anielskie-zwiastuny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. [spam]

  Shae była zwykłą nastolatką. Chodziła do szkoły, imprezowała, raniła chłopięce serca. Do czasu...
  Dwa lata wcześniej jej ojciec, policjant, zamknął w więzieniu osiemnastoletniego Zayna Malika. Kiedy w końcu opuścił malutką celę, w jego głowie znajdował się plan doskonały. Plan zemsty. Zayn wiedział, że czułym punktem policjanta Richarda będzie jego osiemnastoletnia córka. Z pomocą swojego zaufanego przyjaciela, Liama Payne`a, porwał młodą Shaę, nie do końca wiedząc ile będzie ją więził. Na pannę Rosen czekać będzie wiele, niekoniecznie miłych, atrakcji ze strony Malika. Z początku czuła do niego nienawiść, jednak potem... Właśnie, co potem? Dowiesz się tego, czytając:
  http://dark-ignorance.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 59. Chcesz uzyskać szczerą opinię na temat swojego opowiadania? Nic trudnego - zgłoś się do mnie! Ocenialnia powstała niedawno, zatem zachęcam do zgłoszeń. {szczera-opinia.blogspot.com}

  OdpowiedzUsuń

 60. Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
  Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
  Louis Tomlinson to diler narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie.

  www.uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. My równiez piszemy opowiadanie. Serdecznie zapraszamy!
  owszystkimioniczym-1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Kochana, u mnie jest kolejny rozdział. :)
  Zapraszam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 63. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?

  Zapraszam: ✖ http://other--than--all.blogspot.com ✖

  OdpowiedzUsuń
 64. Ellie Stewart to zwykła dziewiętnastolatka. Najważniejsze dla niej to zdobyć dobra prace w przyszłości i wieść spokojne życie. Jednak co się stanie kiedy na jej drodze stanie Harry- chłopak którego nic nie obchodzi i żyje chwilą?
  http://mysterious-harry-styles-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Jeśli nie lubisz spamu, to usuń mój komentarz, nie będę tego miała za złe.
  Ale jeśli chciałabyś zagłębić się w nową "lekturę" zapraszam:
  http://two-boys-and-only-one-girl.blogspot.com
  Jest dopiero pierwszy rozdział, ale chcę wiedzieć czy mam pisać dalej. Mam nadzieję, że wpadniesz.
  Pozdrawiam, Nastka :D

  OdpowiedzUsuń
 66. Hej kochana. :*
  U mnie jest kolejny rozdział.
  Zapraszam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 67. "Starając się pomóc, zraniłam wszystkich innych, teraz czuję ciężar całego świata na moich barkach." czyli rozdział dziesiąty na http://www.all--coming-back.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam! xx

  Ps: Bardzo przepraszam za zaległości, postaram się nadrobić wszystko w najbliższym czasie! x

  OdpowiedzUsuń
 68. Jedni bronią się kłamstwem, inni sarkazmem.
  To opowieść, która długo chodziła mi po głowie. Stanowi dla mnie wyzwanie, które w końcu postanowiłam podjąć. Głównymi bohaterami są Dulce Marshall oraz Ezra Campbell. Nikt nie uwierzył w ich miłość. W końcu sami zainteresowani przestali w nią wierzyć. Jaka jest ich prawdziwa zakazana historia? Sprawdź sam/a. Zapraszam,
  http://niepozorne-zycie.blogspot.com/

  Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 69. SPAM.
  Skomentowałaś mój ostatni rozdział, a że niedawno dodałam kolejny, postanowiłam cię o tym powiadomić. Mam nadzieję, że tym razem również skomentujesz :)
  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 70. Cześć kochanie.
  U mnie kolejny rozdział.
  Zapraszam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 71. "Na świecie są dwa typy ludzi: beznadziejni romantycy i realiści. Kiedyś należałam do tych pierwszych, nie chcę więcej popełnić tego błędu."
  Ona: dwudziestotrzyletnia brunetka ze złamanym sercem.
  On: dwudziestoletni blondyn czekający na wielką miłość.
  Los stawia ich przed sobą. Zapoznają się w dość niecodzienny sposób. Czy dziewczyna ponownie otworzy swoje serce? Czy on stanie się kimś więcej? Co się stanie, kiedy do akcji wkroczy jeden z jego znajomych?
  Zapraszam na: http://only-you-can-mend.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń
 72. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 73. Hej xx
  Ponieważ skomentowałaś mój prolog, chciałabym Cię zaprosić na nowości i powiadomić, że adres bloga został zmieniony na:
  beforeandafter-merr.blogspot.com

  Pozdrawiam i mam nadzieję, że wpadniesz i skomentujesz :)
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 74. Wpadniesz do mnie? :) jakiś czas temu pojawił się 10 rozdział http://love-why-not.blogspot.com/2013/12/rozdzia-10.html

  OdpowiedzUsuń
 75. MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
  LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
  OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

  CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
  LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

  JEŻELI LUBISZ CZYTAĆ OPOWIEŚCI O MARCELU Z BEST SONG EVER LUB ZAWSZE CHCIAŁAŚ, TO ŚMIAŁO WCHODŹ! A NÓŻ CI SIĘ SPODOBA C:
  I HOPE YOU LIKE IT XX

  OdpowiedzUsuń
 76. Hej. :)
  U mnie jest kolejny rozdział.
  Zapraszam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 77. [Naprawdę przepraszam za SPAM ale każdy kiedyś zaczynał prawda?]

  Caroline to samotna dziewczyna, któa jest przyrodnią siostra Niall'a. Harry to chłopak z najsłynniejszego boysbandu na świecie. "Nigdy nie zostawiajcie ich samych w jenym pokoju, bo mogą tego nie przeżyć." Jednak niektóre wydarzenia zmieniają ludzi i uświadamiają niektóre rzeczy. Poznaj ich historię. Historię pełną uczuć. Nieświadomych uczuć...
  Zapraszam - feeling-between-us-1d.blogspot.com
  zwiastun - http://www.youtube.com/watch?v=8Km4_hdnC8Y

  OdpowiedzUsuń
 78. FOLLOW YOUR HEART

  Dwójka przyjaciół, w młodości wybiera się w podróż dookoła świata. Za ich przyjaźnią, tak naprawdę kryje się wielka miłość. Niestety na jego drodze pojawia się ktoś inny i ich drogi rozchodzą się. Po latach dzieci zaciekawione wspomnieniami, zapiskami również wyruszają w taką podróż, samotnie.
  Los chce, aby się poznali.
  Zapraszam serdecznie na http://followyourheart-ff.blogspot.com/ ! :)

  OdpowiedzUsuń
 79. Tak długo nie było mnie w domu. Usłyszałam za sobą śmiechy. Odwróciłam się, ujrzałam dawnych przyjaciół. Nie zdziwił mnie chłodny wystrój. Ojciec uwielbiał biel wraz z czernią. Isabella Collins leżała naga na łóżku (...)
  - Koszmar powrócił - usłyszałam własne słowa wypowiedziane na głos.
  (...) Na niej widniał napis GRA LUSTER.
  Zapraszam na nowe opowiadanie, które na pewno nie będzie należało do nudnych.
  http://like-we-are-enemy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń
 81. [SPAM]
  Claire Roman została zraniona przez kogoś, kogo bardzo kochała. Kiedy dowiaduje się, że jej miłość jest zaręczona z kimś innym wyrzuca go ze swojego mieszkania krzycząc, że nie chce go więcej widzieć. Po pewnym czasie dowiaduje się o dacie ślubu swojego ukochanego, a nawet dostaje nań zaproszenie. Nie przyjmuje tego łagodnie i postanawia zrobić coś, co na zawsze odmieni życie tej dwójki.

  Opowiadanie o Niall'u Horanie.
  Zapraszam serdecznie!

  www.perf-ect.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Hej. :)
  U mnie pojawił się nowy rozdział.
  Mam nadzieję, że wpadniesz i skomentujesz, jeśli nadal zechcesz czytać mojego bloga.
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 83. Cześć. :)
  U mnie jest nowy rozdział.
  Zapraszam do skometowania. :]

  OdpowiedzUsuń
 84. „Kiedy byłam mała chciałam stać się legendą, ale w dzisiejszych czasach legendy to już przeżytek. Świat, w którym rządzą pieniądze od zawsze stanowił dla mnie czarną otchłań, której wcale nie chciałam poznawać. Dzisiaj to księżniczki w przykusych spódniczkach uganiają się za swoimi rycerzami, którzy gdzieś po drodze zgubili białe rumaki i wyposażyli się w szybkie samochody z głośnymi silnikami. Moja bohaterska przygoda nie miała być miła, nie miała być ładna i nie miała być szczęśliwa. Miała się lać krew, miało być cierpienie, a miłość miała być ostatnią rzeczą, którą tam znajdę. Zapomniałam jednak, że jest jeszcze nadzieja, a ona, jak wiadomo, umiera ostatnia.”
  ~ z pamiętnika Skyler Williams

  jeżeli masz trochę czasu i chęci - serdecznie zapraszam. :))
  http://bezsennosc-w-miescie-aniolow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. "Choć próbuję wydostać cię z własnej głowy, prawda jest taka, że bez ciebie się gubię. Jestem połową serca bez ciebie", czyli rozdział jedenasty na http://all--coming-back.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam! xx

  OdpowiedzUsuń
 86. Victoria bezczelna, opryskliwa nie znająca granic.
  Harry chłopak jej siostry.
  Nienawiść prowadzi do miłości?
  Czy to się sprawdzi w ich przypadku?
  Czy zaczną kochać? Czy jeszcze bardziej nienawidzić?
  Ile będą musieli stracić aby się dowiedzieć?
  http://somewhere-harry-ff.blogspot.com/
  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 87. Co się dzieje, kiedy z czasem sobie zapominasz o wielu ważnych sprawach? O bólu jaki przeżyłeś? Problemach z jakimi się zmagałeś? Najcudowniejszych wspomnieniach jakie miałeś? Miłości swojego życia? Przyjaźni? Rodzinie? A nawet o tym kim jesteś? Co jeśli to wszystko, zgubiłeś w otchłani swojej pamięci nie z własnej winy? Kiedy układasz sobie życie na nowo, wszystko nagle wraca. Wszystkie wspomnienia, ból i cierpienia. To czego nie chciałeś pamiętać i to co chciałeś. Co się stanie kiedy pamięć powróci na nowo, a przez to pojawią się komplikacje i wiele tajemnic do odkrycia?

  ,, Wydaje ci się, że jesteś panem swojej pamięci, ale to odwrotnie, pamięć jest twoim panem’’.

  Dzisiaj po ponad dwóch miesiącach nieobecności na blogosferze, założyłam nowego bloga i zaczęłam pisać nowe opowiadanie, oczywiście o 1D. Dlatego też, chciałabym Cię na nie zaprosić, ponieważ czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Bez nich ono nie miałoby sensu. Nie wiem co więcej mam napisać, żeby zaciekawić, a nie zdradzić wszystkiego, co zostanie niedługo wyjaśnione w rozdziałach, więc jedynie poproszę Cię, abyś zajrzała, przeczytała i jeśli Ci spodoba, została ze mną na dłużej. Liczę na szczerą opinię oraz to, że w ogóle do mnie zajrzysz. Zachęcam do dodawania się do obserwatorów. Przepraszam za spam i życzę miłego dnia!

  http://now-is-all-we-got.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. "Ośmielam pozwolić sobie być twoją, twoją jedną jedyną, obiecuję, że jestem tego warta, więc chodź, daj mi szansę." - czyli rozdział dwunasty na http://www.all--coming-back.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam! xx

  OdpowiedzUsuń
 89. Skrzywdzona osoba potrafi dość emocjonalnie podchodzić do życia. Tak było w tym przypadku. Niegdyś zagubiona dziewczyna - pokarana.
  Dzisiaj - niszczycielska siła, która czyha za rogiem na twoje potkniecie.
  Taka właśnie jest Amelia 'Lizzy' Anderson.
  Czy tajemnicza modelka posiada uczucia? Tak.
  Ale co się stanie, gdy ponownie spotka źródło swego problemu? Zyska zemstę czy odkupienie?
  A jeśli do tego dołączymy członków sławnego boysbandu?
  Złość, nienawiść, status - historia w blasku mediów, która potrafi zniszczyć człowieka.

  http://hater-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam, Kliii ♥

  OdpowiedzUsuń
 90. To będzie historia o mojej chęci zemsty na ojcu, który zamordował moją mamę i o tym, jak pewna osoba stanęła na mojej drodze w połowie do osiągnięcia sukcesu...

  www.take-me-away.blogspot.com

  Zapraszam do czytania jak i komentowania! :)

  OdpowiedzUsuń
 91. - Dziewczyny, to jest Zayn. Stary, świetnie, że wreszcie jesteś! - Niall z entuzjazmem walnął bruneta w ramię, a ten ani nie drgnął, ograniczając się jedynie do rozciągnięcia ust w uśmiechu.
  - Hej. Jestem Dani - wyskoczyła od razu moja przyjaciółka, łapiąc za rękę Zayna, który zaraz ją uniósł i pocałował wierzch.
  Dani zachichotała, jak na typową flirciarę przystało, po czym porozumiewawczo szturchnęła mnie w ramię, lecz ja byłam za bardzo zatopiona w cudownych oczach Zayna, żeby jakoś zareagować.
  - Zayn. - Niespodziewanie przyłożył moją dłoń do swoich ust i ją pocałował. - Ty pewnie jesteś April.
  Gdy jego zimne wargi dotknęły mojej skóry, drgnęłam, mam nadzieję, że niezauważalnie. Uśmiechnął się do mnie, a jego oczy zabłyszczały, kiedy dyskretnie przygryzłam wargę. Podjęłam próbę odwzajemnienia jego gestu, ale zamiast tego, na moją twarz wpełzł dziwny grymas.
  - Zatańczmy - powiedział, nachylając się nad moim uchem, lecz wcale nie musiał tego robić, bym go usłyszała.

  Zayn Malik Fanfiction - zapraszam serdecznie :)
  http://donttrytomakemesta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 92. Serdecznie zapraszam na bloga :) Niedawno zaczęłyśmy, także liczymy na odwiedziny i szczerą opinię :)
  http://dangerous-styles-and-horan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 93. On był błędem. Jednym z największych jakie w życiu popełniłam.
  On był moim aniołem,a za razem demonem.
  Każdy jego dotyk, pocałunek sprawiał ,że zatracałam się nim coraz bardziej.
  Nie obchodziły mnie konsekwencje ani ból jaki sprawia miłość.
  Uwielbiałam jego uśmiech i to w jaki sposób na mnie patrzy.
  Był osobą na której zależało mi najbardziej.
  Dziś to tylko wspomnienia.
  On jest wspomnieniem ,którego tak bardzo chciałam uniknąć.
  http://psychiatryk-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 94. ONA - młoda piosenkarka, ON - jeden z członaków najpopularniejszego zespołu na świece, One Direction. Przed tą dwójką obcych sobie osób zostanie postawione ciężkie zadanie do wykonania. Na początku wszystko się układa idealnie, ale jednak wkraczają osoby trzecie i próbują zniszczyć wszystko na co tak długo pracowali. Czy śmierć niewinnych osób uświadomi wszystkim, że to koniec czy spowoduje kolejne zamieszania w życiu głównych bohaterów? Czy dobra osoba faktycznie jest taka, a może skrywa pewne sekrety? Zapraszamy na www.stay-with-me-baby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 95. Cześć, zapraszam do mnie! Mam nadzieję, że zajrzysz :)

  Zayn Malik, Jade Thirlwall

  Rozglądasz się wokół, widzisz wiwatujących ludzi. Sprawdzasz, czy taśma jest dobrze obklejona. Próbujesz się wyciszyć, wsłuchać w rytm serca. Wspomnienia z życia, przelatują ci przed oczami. Starasz się, by te wspomnienia ci pomogły. Modlisz się w duchu, prosisz o silne dłonie, które cię poprowadzą. Przejeżdżasz językiem po suchych wargach. Ostatni raz patrzysz na tłum. Obdarowujesz spojrzeniem swojego przeciwnika, wkładasz w to najwięcej siły i gniewu. Łapiesz kilka szybkich wdechów, zaciskasz pięści, przygotowana. Słyszysz charakterystyczny gong. I już wiesz, to twój czas. Ruszasz przed siebie, z uniesionymi rękoma przy twarzy, by odebrać cios.


  Skryci - a jednak, otwarci;
  Różni - a jednak, podobni;
  Rywale - a jednak, sprzymierzeńcy.


  Myślisz, że się poddam;
  Myślisz, że przegram;
  Myślisz, że nic nie znaczę..
  .. sprawdź mnie.

  http://in-the-cage-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Zraniona dziewczyna. Uciekająca od przeszłości. Żyjąca nadzieją na lepsze jutro. Postanawia wyjechać.
  Rodzice wszystko jej opłacili,byle tylko zniknęła. Kiedyś ją kochali. Teraz kochają....pieniądze.
  Poznaje prawdziwych przyjaciół,swoich idoli...i piątkę chłopaków całkowicie różniących się od niej.
  A jednak. Zayn'a i Caroline coś do siebie przyciągała. Powraca niechciane uczucie. Miłość.

  Chcesz wiedzieć jak potoczy się dalszy los Caroline ?
  Zapraszam na

  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 97. Od tysięcy lat, Phoenix, włada ludzkimi umysłami, opętuje ich, aby później brutalnie wymordować niewinnych ludzi. Do dziś nikt nie wie, jak się go pozbyć. Osoba, która zostanie pochłonięta przez Phoenix'a otrzymuje ogromną moc, którą posługuje się do zabijania. Kto będzie tym szczęściarzem?
  Phoenix powrócił zza światów: www.dziewczyna-phoenixa.blogspot.com

  Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać, a, Melanie, odzyskała swoje dawne, piękne życie, tajemnice przeszłości wracają. Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak się podda?
  Opowiadanie z udziałem Zayna Malika oraz Liama Payne'a. Zapraszam: www.ostatnie-spojrzenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 98. [Przepraszam za spam, ale każdy kiedyś zaczyna]
  Flo jako dziecko straciła ojca, teraz brata.
  Mama żeni się z innym facetem.
  Przeprowadzają się do ich mieszkania.
  Ona, jej nowy brat, mama i ojczym.
  Dziewczyna popełnia więcej błędów niż myśli.
  Nielegalny świat, to ją kręci.
  Tęsknota za bratem ją dobija.
  Musi uciekać, boi się.
  Brat miał przyjaciela. Szuka go.
  Znajduję list. Kolejne łzy.
  Zbyt wiele rzeczy się zmienia, za szybko.
  Chcesz poznać historię tej dziewczyny?
  Zajrzyj na Loving Enemy!
  loving-enemy.blogpot.com !

  OdpowiedzUsuń
 99. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 100. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 101. Serdecznie zapraszam na `You are my weakness`, moją pierwszą historię, którą planuje podbić blogsferę:) Pomożesz mi opanować blogspot? ;)
  +http://fan-fiction-weak.blogspot.com/
  Harry króluje nad zachodnią częścią Lynton. Każdy go zna, szanuje i doskonale wie, że jest idealnym kandydatem na stanowisko przywódcy gangu. Jest szybki, silny, bystry i konsekwentny. Gang jest dla niego wszystkim dlatego dokłada wszelkich sił, aby zająć swoje wymarzone miejsce lidera. Jednak jest jedna przeszkoda w postaci Dylana Rossa – `właściciela” wschodniej części miasta. Tak samo jak Harry, Ross jest postrzegany jako znakomity aspirant objęcia tytułu przewodzącego gangiem. Obydwoje dzielą marzenie o swojej pozycji oraz wzajemnej nienawiści. Jednak Dylan Ross nieświadomie ma nad Harrym jeden punkt przewagi w postaci jego wiecznie optymistycznej siostry, Valerie. Brunetka wydaje się się kompletnie zawrócić Stylesowi w głowie. Jej entuzjazm, sposób bycia czy zaraźliwy śmiech sprawiają, że Harry zaczyna czuć coś czego nigdy nie czuł do drugiej osoby – uwielbienie. Zaś Valerie nie potrafi znieść tego, że przed snem fantazjuje o kocich, zielonych oczach należących do rywala jej opiekuńczego brata.
  Jaka relacja połączy tych kompletnie różniących się od siebie ludzi? Czy Harry określi swoje uczucia do Valerie jeśli kiedykolwiek jakieś do niej ożywi? Czy młoda Ross odważy się stanąć przed obliczem troskliwego brata i sama zadecydować o swoim życiu? Czy w ogóle ta dwójka powinna poświęcać się sobie? Być może ich pierwsze spotkanie może okazać się ostatnim bądź... Rozpocząć coś czego sami nie potrafiliby nigdy przedtem nazwać.

  Cieplutko pozdrawiam,
  Czarna Dama.

  OdpowiedzUsuń
 102. Na moim blogu pojawił się nowy rozdział. Serdecznie zapraszam:
  http://www.ostatnie-spojrzenie.blogspot.com/2014/02/rozdzia-i.html

  OdpowiedzUsuń
 103. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 104. Na moim blogu pojawił się rozdział II. Serdecznie zapraszam: www.ostatnie-spojrzenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 105. Serdecznie zapraszamy na nowo powstały blog z opowiadaniem o One Direction.

  Leonie przeprowadza się do Londynu, czy zaaklimatyzuje się w nowej okolicy? Co się stanie, kiedy wejdzie w nietypowe towarzystwo? Czy spotkanie pewnego chłopaka odmieni jej życie? Narkotyki? Seks? Pieniądze?... W co wpakuje się dziewczyna?

  Jasmin to cicha dziewczyna od dawna skazana na niepowodzenie. Jej rodzice rozwiedli się. W szkole uważana jest za dziwaczkę, która ma swój własny świat, lecz ona jest po prostu bardzo zamkniętą osobą i trudno jej się otworzyć do ludzi. Ból, samotność rozpacz... Czy sobie z tym poradzi?

  i-wanna-hold-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 106. Libby Horan to spokojna dziewiętnastolatka. Ma małe mieszkanie w centrum Londynu i dorywczą pracę w księgarni. Nie ma rodziny, przyjaciół a jej życie jest nudne i monotonne. Mimo to ona jest szczęśliwa, a raczej była puki to wszystko nie wywróciło się do góry nogami.
  Dziewczyna najpierw zostanie porwana a następnie wpakuje się w nikomu nie potrzebne kłopoty. Jak ona zareaguje na wieść o tym, że ma brata? Co się stanie gdy spodoba jej się życie na krawędzi?
  Libby już nie będzie to samą dziewczyną co kiedyś, jednak to wszystko za bardzo namiesza jej w głowie i popełni kilka błędów za które będzie musiała ponieść konsekwencje. Znajdą się także osoby które najzwyczajniej będą chciały od nich uciec. Ale to zdecydowanie nie jest rozwiązanie. Czy Harry będzie w stanie to pojąć? Czy przyzna się do winy i naprawi swoje błędy?

  Zapraszam --->http://dark-side-of-love-ff-harrystyles.blogspot.com/
  Pozdro i z góry dziękuję jeśli zajrzycie!!!

  OdpowiedzUsuń
 107. Zapraszam do siebie na rozdział III: http://www.ostatnie-spojrzenie.blogspot.com/2014/03/chapter-third.html

  OdpowiedzUsuń
 108. To jest świat.
  Piękne i straszne rzeczy będą się działy.
  Nie bój się.

  HIPNOTYZER

  hypnnotist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 109. [SPAM] Proszę przeczytaj! :)
  Każde wydarzenie ma gdzieś swój początek. Życie człowieka zaczyna się przy narodzinach – najczęściej w szpitalu. A gdzie zaczyna się historia naszych bohaterek? Zbliża się weekend majowy, Rose dostaje list i razem ze swoja przyjaciółką Leną lecą do Londynu. Dokładnie poznają tam pięciu chłopaków. Czas mija bardzo szybko, nadchodzi czas powrotu, lecz już na wakacjach jedna z nich ponownie tam wraca. Powstają nowe głębokie uczucia, niektóre z tajemnic zostają rozwiązane.
  Co się stanie, gdy jedna z dziewczyn będzie uczestniczyła w wypadku samochodowym? Co się z nią stanie?
  Co łączy Harrego i Rose? Czy ich związek będzie miał wpływ na uczucie dziewczyny do Louisa?
  Czy między Leną a Zaynem pojawi się kiedyś coś więcej? I jaki wpływ będzie miał na to Kuba?
  Czy amnezja może coś zmienić? Czy człowiek może żyć z tym tak jak wcześniej?

  Jeśli szukasz opowiadanie, w którym przeczytasz o wielu zabawnych momentach to dobrze trafiłeś! Zapewniam, że to nie będzie historia, w której bohaterowie już w pierwszym rozdziale będą w sobie szaleńczo zakochani, dla miłości potrzeba trochę czasu.

  Może pierwsze rozdziały nie będą najlepszej jakości, ale muszę przyznać, że to co jest teraz publikowane (Rozdział XXXIII) wygląda o wiele lepiej! Człowiek uczy się na własnych błędach i poprawia to, co jest nie do końca dopracowane.

  Masz ochotę na blog, w którym posty dodawane są systematycznie? Odpowiadają ci rozdziały dodawane w każdy piątek miesiąca? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam!
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/
  I oczywiście zachęcam do czytanie i komentowania :-)

  OdpowiedzUsuń
 110. Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowo powstałego bloga. Gwarantuję, że takiej historii jeszcze nie było. :)

  Minął rok odkąd wszyscy uznali mnie za zmarłą, nikt nie wierzył w moje słowa, nie uwierzyli gdy opowiedziałam im jak zamieniłyśmy się dokumentami. Krzyczałam, że ja żyję, a Zoe umarła, ale do nich to nie docierało, uważali, że robię sobie żarty w tak tragiczny dla nas dzień.
  Od tamtego dnia codziennie rano zakładałam maskę udając kogoś innego, tylko w nocy mogłam być sobą. Straciłam wiele i nadal tracę nie mogąc nic na to poradzić. Gdybym wiedziała, że jeden błąd może zmienić wszystko, nie zgodziłabym się na zamianę tożsamości. Gdybym tylko mogła cofnąć czas zrobiłabym to, ale niestety życie nie jest takie proste. Nasze przeznaczenie spisane jest od dawna, nie możemy go zamazać korektorem i zmienić. Musimy się z nim pogodzić, nawet jeśli będziemy do końca uważani za kogoś kim nie jesteśmy.

  To działo się na końcu, zacznijmy więc od początku.
  Nazywam się Claire Frey, a oto moja historia...

  http://jedna-twarz-dwa-zycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. "Brunetka szła przed siebie, mimo panującej ciemności. Czuła zimno, które ogarniało jej drobne ciało, a zmęczenie nie dawało o sobie zapomnieć. Zauważyła, że chłopak idzie za nią, ale jej upartość i duma nie pozwalały na powrót."
  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. Tytuł: This lovely moment
  Adres: this-lovely-moment.blogspot.com

  Londyn, miasto, które nigdy nie zasypia. Nocne życie jest tak rozwinięte, że żaden mieszkaniec na pewno nie może się tu nudzić. Z wyjątkiem Avery, dla której stolica Wielkiej Brytanii to jedynie zakurzona mieścina bez większego polotu. Sama dziewczyna jest tak oryginalna, że niemal nijaka. Niewyróżniająca się z tłumu nastolatka spotka na swojej drodze idoli miliarda dziewczyn z całego świata. Jak się wtedy zachowa?

  Chcesz poznać historię Avery? Zapraszam do czytania!

  Przepraszam za SPAM :*

  OdpowiedzUsuń
 113. "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  Zapraszam

  xx
  Monia Monika

  OdpowiedzUsuń
 114. ZAPRASZAM NA NOWE OPOWIADANIE Z UDZIAŁEM LIAMA PAYNE'A:
  Po tragicznym incydencie, Alison jest zmuszona do ucieczki z rodzinnego miasta. Dziewczyna zostaje z niczym, a jej życie jest zagrożone przez własną rodzinę. Osiemnastolatka musi się ukrywać i walczyć o to, aby przeżyć. Trafia pod dach pewnego mężczyzny w którym szaleńczo się zakochuje. Jednak, czy miłość do niego uchroni ją przed żądnymi zemsty ludźmi? Co zrobi, kiedy do drzwi zapukają ci, którzy chcą jej śmierci? Czy zdoła uciec?
  in-hiding-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 115. Zmierzchało.
  Ostatnie, nikłe promienie zachodzącego słońca bladły za horyzontem, gdy pojedyncza kropla deszczu delikatnie uderzyła w mój policzek, mieszając się ze strużką, powoli spływającej z kącika pokaleczonych warg krwi. Leżałam wśród zgliszczy, zwrócona twarzą w granat nieba, nie mogąc poruszyć żadną ze zdrętwiałych kończyn. Z trudem nabierałam powietrza, czując przy każdym uniesieniu klatki piersiowej, jak dębowy kołek raz po raz muska moje serce. "Wybacz mi, love..."- słowa Klausa rozbrzmiewały w mojej głowie, by już po chwili zostać zastąpione niewyobrażalnym uczuciem zdrady. Zranił mnie, zabił... Czułam jak śmierć zbliża się, odbierając mi dech. Czarna, smolista szata okręca się wokół jej kostek, gdy przysiada przy mnie, by dokonać tego ostatecznego czynu. Ostrożnie kładzie dłoń na moim czole, zabierając ból i zastępując go jedynie pustką i tak odchodzę, pokonana, samotna, zdradzona.
  - P...- wycharczałam.-P...o...m...o...c...y...-usiłowałam przywołać kogokolwiek, kto odpędziłby tę straszną kreaturę. Nikt jednak nie przybył.
  Umierałam.

  Zapraszam na:
  kochajac-potwora.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 116. Cassandra, 17 – letnia dziewczyna z marzeniami, która w jeden dzień, staje się terapeutką dla dzieci. Rodzice Cassandry pracują z dala od dwójki dzieci. Ojciec Cassie dostaje zaproszenie dla niego i jego żony, aby wybrać się na wycieczkę do Australii, tysiące mil z dala od swoich dzieci. Akceptuje ofertę, ale wie, że nie może zostawić siedemnastoletniej córki i ośmioletniego syna w domu samych, przez tydzień, dlatego wzywają opiekunkę. Nie wiedzieli tylko, że wynajęli niebezpiecznego psychopatę – zabójcę… Czy Cassandra i Ben zdołają uciec ze szkodliwych rąk psychotycznego opiekuna? Czy może on ma oko na młodego i niewinną Cassandrę…

  ♡ http://psycho-sitter-translate.blogspot.com/ ♡

  Pozdrawiam,
  Carter ♡

  OdpowiedzUsuń
 117. Cześć. :)
  Chciałam ci powiedzieć, że wróciłam na moim blogu i zamierzam go reaktywować. :)
  Jeżeli nadal zechcesz go czytać - zapraszam. <3
  http://turnyourface-changeyourlife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 118. [SPAM] Ashley to nastoletnia dziewczyna, która w obliczu choroby postanawia spełnić dziesięć najważniejszych dla niej marzeń. W tym samym czasie do Londynu wraz z zespołem powraca Niall, który postanawia dowiedzieć się, jak to jest naprawdę kochać. Jak zmieni się życie tej dwójki, kiedy ich losy złączą się ze sobą?

  Historia o prawdziwej przyjaźni, potężnej miłości i walce z żywiołem, z którym nie wygrał jeszcze żaden człowiek. Pełna uśmiechu, w którym kryje się nadzieja, oraz łez, w których drzemie siła.

  Serdecznie zapraszam na http://zatrzymac--szczescie.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 119. Alex Sky ucieka od swojej rodziny, która jest jedną z najbogatszych na Manchattan'ie. Ma zamiar zamieszkać w Londynie, gdzie uważa, że wreszcie odnajdzie samą siebie, jednak los komplikuje wszystkie jej zamiary za pomocą umowy, która miała zawierać warunki jej pracy w sklepie, aczkolwiek Justin ją okłamuje co do prawdziwości papieru. Co się stanie? Kto jej pomoże? Kto sprawi, że uwierzy w swoją wartość i zakocha się ? Jaki wkład w jej życie będzie miał Justin? (One Direction Fan fiction)
  http://one-story-one-direction1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 120. Cam jest wychowywana przez swojego ojca. Wiedzie w miarę normalne życie, w którym od śmierci jej matki niewiele się działo. Wszystko zmienia jeden dzień - w którym jej ojciec dostaje pewną propozycję.. Czy Cam uda się odnaleźć w nowej sytuacji? Czy podoła temu, co przygotował dla niej los?

  zapraszam na:
  http://fucking-fame.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 121. Zapraszam !
  Harry Styles pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciało broniły się, ale on z łatwością je posiadł. Harry czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia. Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas.

  http://break-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Powrót przyjaciela z dzieciństwa wywraca jej życie do góry nogami. Wspomnienia atakują serce i rozum, a największą próbą dla ciemnowłosej dziewczyny jest zmierzenie się z błędami z przeszłości. Jak sobie z tym poradzi?

  you-and-me-equals-we.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 123. Chodzę sobie i rozsyłam spam, to tu Ty.
  Siema. xD

  OdpowiedzUsuń
 124. Witamy w XXI wieku... Żyjemy w świecie pełnym oszustw, kłamstw, gdzie wszyscy ukrywają pod maską swoją prawdziwą twarz.
  Zayn upozorował swoją śmierć tylko po to, żeby wyzbyć się wszelkich podejrzeń. Teraz powraca, aby zemścić się na wszystkich osobach, które wcześniej weszły mu w drogę.
  Tessa prowadzi zwykłe życie. Opiekuje się swoją młodszą siostrą i mamą, natomiast z tatą nie utrzymuje kontaktów. Kiedy pewnego dnia jest świadkiem morderstwa, wszystko staje się jasne. Jej dotychczasowe życie ulegnie zmianie.
  Demony przeszłości powracają. Kolejną ich ofiarą jest Tessa. Czy uda jej się wyrwać z ich sideł? Wejdź, przeczytaj, oceń. Mogę na Ciebie liczyć?
  http://fear-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 125. *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  zapraszam na bloga, na którym możesz się zareklamować, wyrażając przy tym opinie na temat bloga
  TRWA KONKURS NA NAJEPSZE FAN FICTION
  SKOMENTUJ, ZAOBSERWUJ
  *
  http://problem-days.blogspot.com/
  Jeden moment może zmienić dotychczasowe życie. Każdego dnia modliła się o ratunek. Na próżno. Ona stała się jego więźniem. Niezwykła historia poświęcenia i zatracenia dla tego co kochasz. Jak potoczą się losy więzionej dziewczyny? Przeczytaj sam

  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=qf_Db3S3jF8
  *
  http://nieznajoma-me.tumblr.com/
  daj follow na tumblr, jeśli możesz
  * zwiastunownia
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 126. Historia osadzona w średniowiecznej Incriblii, zapraszam!
  http://incribli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 127. [SPAM] Allison Collins w wieku dziewiętnastu lat dowiaduje się o tajemnicach, które do tej pory były przed nią dokładnie skrywane. Musi zmierzyć się z naprzyrodzoną częścią świata i zdecydować, po której stronie opowie się w wielkiej bitwie. W tym samym momencie do jej życia wkracza Zayn, który pokazuje jej zupełnie inną stronę Podziemi, natomiast ona zaczyna wzbudzać w nim ludzkie uczucia. Czy dwójka tak zupełnie różnych od siebie osób będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń i zapobiec nadchodzącej Wielkiej Zagładzie?

  Serdecznie zapraszam na http://boundaries-of-darkness.blogspot.com/.

  OdpowiedzUsuń
 128. Przeszłość zawsze powraca... atakuje wspomnieniami... a jej największą bronią jest miłość.
  Potrafisz poradzić sobie z uczuciami? Myślisz, że masz nad nimi kontrolę?
  Poznaj historię Monici i Annie.
  Historię, w której uczucia są silniejsze od czasu, racjonalności, czy moralności. Silniejsze od wszystkiego.
  Historię, w której to emocje podejmują decyzję.

  Nie lubię zbyt wiele zdradzać na początek, wolę jeśli czytelnik sam wszystko odkryje ;) Zapraszam na: They don't even know you

  + robię także zwiastuny ;) Zwiastunownia Double Nik

  OdpowiedzUsuń
 129. Historia młodej, zagubionej dziewczyn, żyjącej w jej własnym świecie. Każdego dnia jet zmuszona do życia na tym okrutnym świecie. Czy chłopak, który z wygląda na typowego podrywacza, może okazać się jej wybawieniem? Czy pomorze je znów stać się osobą, którą zawsze chciała być? Czy chłopak odnajdzie się w nowej roli?

  http://just-be-harry-styles.blogspot.com/
  ZAPRASZAM! :)

  OdpowiedzUsuń
 130. Cześć, chciałabym zaprosić Cię do zgłoszenia swojego bloga do katalogu Spisu Opowieści. Możesz tam także znaleźć lekturę dla siebie!

  SPIS-OPOWIESCI.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 131. Uwaga Spam!
  Hermiona miała wszystko!
  Ukochanego mężczyznę, przyjaciół i szczęście o jakim każda dziewczyna może tylko pomarzyć.
  Z dnia na dzień traci wszystko.
  Jej ukochany ginie, pojawiają się długi, a przyjaciele odwracają się od niej.
  Pozostawiona w sytuacji bez wyjścia decyduje się na dramatyczny krok, który może zmienić jej życie.
  Zemsta nigdy nie należała do niej, ale to stało się jej obsesją.
  Odegranie się na człowieku, który zniszczył wszystko, co miała Draconie Malfoyu.
  Gdy w dramatycznych okolicznościach dochodzi do ich spotkania, dziewczyna rozumie jak wielki błąd popełniłaby.
  Nowa szansa jaką otrzymuje sprawia, że jej świat znów nabiera barw i jak wydaje się, że wszystko jest na najlepszej drodze dochodzi do tragedii.
  Jak zachowa się w nowej sytuacji?
  Czy Draco kiedykolwiek uwierzy w jej niewinność?
  Kto pociąga za sznurki i niszczy wszystko wokół nich?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie dramione pt : „Gorzka zemsta” na adres:
  http://amara-ultionis.blogspot.com!
  Życze przyjemnej lektury.


  OdpowiedzUsuń
 132. Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć sprawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 133. Zapraszam !

  Dziewczynka: Kochasz mnie?
  Chłopczyk: Kocham!
  Dziewczynka: Tak jak dorosły?
  Chłopczyk: Nie! Ja Cię kocham tak naprawdę.

  http://teenage-rebel-fanfiction.blogspot.com/

  P.S Proszę, zostaw komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 134. Ever jest młodszą siostrą niebezpiecznego Zayna Malika, który zamieszany jest w brudne interesy. Jej życie jest na pozór normalne dopóki w jej życiu nie pojawia się Harry Styles. Ich znajomość zaczyna nieść za sobą brudne sekrety, które powoli zaczną rujnować im życie.
  „Dirty Secrets” to opowieść o życiu bez zasad i przemocy. Sprawdź sama czy wygrają grę, której stawką jest życie.
  zwiastun - https://www.youtube.com/watch?v=HutpgKnZCZw
  dirty-secrets-fanficton.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 135. Loss powraca z nowym rozdziałem! ;-) Zapraszam!

  -----> Loss <-----

  OdpowiedzUsuń

 136. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 137. Wróciłam do pisania swojego pierwszego opowiadania z udziałem chłopaków, z One Direction. ;-)

  Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów i za wszelką cenę staramy się nie dopuścić do tego, aby ujrzały one światło dzienne. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać a Melanie odzyskała swoje dawne, beztroskie i spokojne życie, tajemnice z przeszłości wracają.
  Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak postanowi się poddać?
  Chłopak narkoman, przyjaciółka oszustka, intrygi, kłamstwa, tajemnice, ślepa miłość...

  Zapraszam ----> Ostatnie Spojrzenie <-----

  Gorąco pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 138. - Pierwsza zasada brzmi: nie przywiązuj się.
  - A druga?
  - Drugą poznasz jeśli zdołasz nie złamać pierwszej.
  Życie głównych bohaterów bloga różni się od siebie jak woda i ogień. Zaczynają czuć do siebie coś więcej. Jenak on ma pewne zasady, których nie mogą złamać.
  Są szczęśliwi. Ale on boi się o nią. Musi odejść, aby mogła być bezpieczna. Nie darowałby sobie kiedy coś by jej się stało. Wyjeżdża.
  Ona nie wie czy on wróci. Nie wie co planuje.
  Kiedy znika ona poznaje seksownego Zayn'a Malika. Typowego skurwiela z bogatej dzielnicy.
  - Dostaję tego czego chcę, Lucy.
  Czy Harry obroni ją przed Zayn'em? Czy może Zayn wyeliminował Harry'ego?
  - Pierwsza zasada brzmi: nie przywiązuj się.
  - A druga?
  - Drugą poznasz jeśli zdołasz nie złamać pierwszej.
  Życie głównych bohaterów bloga różni się od siebie jak woda i ogień. Zaczynają czuć do siebie coś więcej. Jenak on ma pewne zasady, których nie mogą złamać.
  Są szczęśliwi. Ale on boi się o nią. Musi odejść, aby mogła być bezpieczna. Nie darowałby sobie kiedy coś by jej się stało. Wyjeżdża.
  Ona nie wie czy on wróci. Nie wie co planuje.
  Kiedy znika ona poznaje seksownego Zayn'a Malika. Typowego skurwiela z bogatej dzielnicy.
  - Dostaję tego czego chcę, Lucy.
  Czy Harry obroni ją przed Zayn'em? Czy może Zayn wyeliminował Harry'ego?

  SHADOW

  OdpowiedzUsuń
 139. Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów i za wszelką cenę staramy się nie dopuścić do tego, aby ujrzały one światło dzienne. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać a Melanie odzyskała swoje dawne, beztroskie i spokojne życie, tajemnice z przeszłości wracają.
  Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak postanowi się poddać?
  Chłopak narkoman, przyjaciółka oszustka, intrygi, kłamstwa, tajemnice, ślepa miłość...
  ----> Ostatnie Spojrzenie <-----

  Jeśli postanowisz wpaść i skomentować, to ja odwdzięczę się tym samym. ;-))

  OdpowiedzUsuń
 140. SPAM
  Anna – szesnastolatka, która za wszelką cenę chce się zakochać. Po przeprowadzce do Londynu jest zagubiona. Kto pomoże jej zaklimatyzować się?

  Zayn – tajemniczy chłopak ze szpitala. Kim jest? Co kryje? Co jest w nim takiego szczególnego? Czy tylko Anna widzi w nim doświadczonego przez los chłopaka, który potrzebuje pomocy?

  Zapraszam : http://because-dreams-come-true.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 141. Louis Tomlinson ma już powoli dość sławy. Podczas ucieczki przed fankami niespodziewanie spotyka małą i niepozorną Jo. Dziewczyna nie odpowiada na jego pytania, tylko tajemniczo się uśmiecha. Nie jest w niczym podobna do jej rówieśniczek. Dla niej liczą się tylko malowidła, w które może wpatrywać się całymi dniami. Louisa bardzo intryguje jej postać i postanawia lepiej ją poznać. Szybko dowiaduje się, że jej życie nie jest takie kolorowe...

  Zapraszam na zupełnie nową historię- http://ona-jest-tylko-problemem.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 142. Lea wychowana w klasztorze, po ukończeniu osiemnastego roku życia, zostaje zmuszona do podjęcia pracy pokojówki, w domu bogatej rodziny. Tam odnajduje w zwykłych pracownikach swoich nowych przyjaciół. Poznaje tam również Harrego. Syna państwa, u których pracuje. Czy mimo wszystkich trudności, nienawiści i kobie, Lea i Harry dadzą sobie rade w wspólnym życiu? Czy to może pieniądze i warstwy społeczne, z których się wywodzą, ich poróżnią?
  http://zbuntowany-aniol-ff.blogspot.com/ ,
  ZAPRASZAM!

  OdpowiedzUsuń

 143. w wolnej chwili zapraszam do siebie http://wind-onedirection-fanfiction.blogspot.com/

  <3

  OdpowiedzUsuń
 144. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 145. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 146. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 147. Zapraszam na prolog mojego nowego opowiadania. ---> http://your-perfect-imperfections-ff.blogspot.com/
  Ps. Wybacz mi te nieznośnie wielkie zaległości po wakacjach. Obiecuję, że wszystko nadrobię i wrócę z komentarzem ♥

  OdpowiedzUsuń
 148. Moja bohaterka mieszka w pięknym domu na wzgórzach Londynu. Ma znanych wpływowych rodziców. I ma wszystkiego dość. To buntowniczka, która wyjeżdża do Malibu, aby zamieszkać z kuzynką. Jej życie zmienia się ze spokojnego na szalony i pełny przygód. Pozna przyjaciół, wrogów i chłopaka.. Jej wygląd zmieni się z grzecznego na bardziej buntowniczy. Czy zakocha się z wzajemnością ? A może uzna, iż powinna iść na studia tak jak od niej tego wymagają ? Dowiecie się na tym blogu.
  alwaysbeyouux.blogspot.com xx Britt xx

  OdpowiedzUsuń
 149. Kiedy w życiu nadchodzi moment na podjęcie najtrudniejszej decyzji umysł walczy sam ze sobą. Zaczyna widzieć dobre i złe strony, których podświadomość nigdy by nie zauważyła. Zdany sam na siebie wybiera najlepsze bądź najgorsze... Ale ty nie widzisz różnicy. Idziesz za nim, jakbyś przy sobie miał gruby sznur trzymający cię w pasie, on ciągnie, ty nadążasz nie chcąc mieć obrażeń...
  Siedemnastoletnia Cassandra Williams staje przed najstraszniejszym wyborem. Matka, która rok wcześniej popadła w alkoholizm zostaje wysłana do kliniki zajmującej się uzależnieniami. Nastolatka, nie chcąc zostawiać rodzicielki w trudnej sytuacji postanawia wyjechać razem z nią. Mimo obaw przed nowym miejscem szybko zadomawia się w słonecznej Kalifornii i zaprzyjaźnia się z rówieśnikami. Jednak spokojny ton życia Cassie przyśpiesza spotkanie z tajemniczym chłopakiem. Pełna intrygi pragnie poznać go bliżej. Okazuje się, że przynosi to za sobą wiele problemów. Jak zakończy się przelotna znajomość z chłopakiem? Czy cały ten wyjazd pójdzie na marne?

  http://trudna-decyzja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 150. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 151. Serdecznie zapraszam na Magic Story->http://one-fairy-and-so-pretty.blogspot.com

  Alex dziewczyna, która jest dampirem, krzyżową czarodziejki i wampira. Ma ona dwie przyjaciółki i przyrodnią siostrę Marnie, która ją nienawidzi. Pewnego dnia dziewczyny spotykają 5 chłopaków. Niedługo po spotkaniu zaczynają się problemy. Alex będzie musiała nauczyć się potężnych zaklęć i podjąć próbę ratowania naszego świata.

  OdpowiedzUsuń
 152. On jest gwiazdą światowego formatu, idolem milionów dziewczyn, chłopakiem spełniającym swoje marzenia. Ona ślepo w nim zakochana. Historia miłości nieidealnej, miłości, która posiada dwie, różne definicje. Miłości, która boli i która wywołuje łzy.
  Andy, to dziewczyna, której Harry potrzebuje jak powietrza. Harry, to chłopak, który gra sercem Andy jak na fortepianie... czy dziewczyna kiedykolwiek każe mu przestać?

  Zapraszam: http://grandpiano-fanfiction.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 153. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń

 154. http://standbymeff.blogspot.com/

  Oboje musieli pożegnać bliskie osoby. On uciekł ze swojego piekła. Ona dopiero poznaję jego sekrety. Czy zdoła ją uratować przed nicością? Czy przebiję się ponad ciemność i zobaczy, że on jest jej wiecznością?
  - Sam nie wiem… w tłumie sztucznych, fałszywych ludzi,
  wydajesz się być jedyną prawdziwą osobą.
  - To jest powód przez który mnie śledzisz?
  - Jaki jest twój powód?
  - Powód czego?
  - Nigdy nie kazałaś mi przestać.

  Zapraszam do mnie, dopiero zaczynam i liczę na twoją opinie. Wybacz, jeśli nie. Przepraszam za spam ;d
  Pozdrawiam. x

  OdpowiedzUsuń
 155. http://i-know-you-wanna-be-loved.blogspot.com/p/o-blogu.html

  W One Direction nie dzieje się najlepiej.
  Harry chodzi swoimi ścieżkami.
  Liam i Louis całe dnie przesiadują u swoich dziewczyn, uciekając od problemów.
  Niall próbuje polepszyć relacje niegdyś idealnych przyjaciół.
  A Zayn zaczyna gwiazdorzyć. Trwa to do momentu, gdy po kolejnej bójce w barze, otrzymuje list sądowy. Dwa miesiące pracy społecznej na rzecz Psychiatryka Londyjskiego. Asysta psychologa ma jednak na celu nie tylko ukarać chlopaka lecz również uświadomić mu zatracone wartości.
  Tylko co jeśli to wszystko krzyżuje jedno przypadkowe spotkanie?

  Malia ma problem. Ma mnóstwo problemów. Na ich szczycie figuruje pobyt w Psychiatryku. Nie chce pogodzić się z myślą, że jest chora. Bo przecież nie jest, prawda? Jednak otoczenie uważa inaczej. Rozgoryczona dziewczyna czepia się każdej nadziei na polepszenie swojej sytuacji.
  Tylko co jeśli ta Nadzieja wywoła w jej życiu jeszcze większe zamieszanie?

  Serdecznie zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 156. Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 157. Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga o Aniołach i Demonach ;)

  http://voice-destination-magical2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 158. Hej! Zapewne nawet już nie pamiętasz, ale w 2013 pisałam pewną historię, Things I can. Skomentowałaś ówczesny prolog, więc pomyślałam, że Cię poinformuję, iż zaczęłam pisać tę historię od nowa. Opublikowałam prolog w lekko zmienionej formie, jeżeli masz ochotę, zapraszam na http://things-i-can.blogspot.com
  Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 159. Poznajcie historię dziewczyny, która na pierwszy rzut oka wydaje się być jedynie zbuntowaną nastolatką, która nie wie co to kultura. Można pomyśleć, że poprzez swoje zachowanie chce jedynie zwrócić na siebie uwagę. Ludzie sądzą, że nie zasługuje ani na szacunek, ani na zrozumienie, a już tym bardziej na szczęście. No bo jak striptizerka może zasługiwać na cokolwiek? Nikt nie chce zajrzeć do jej duszy. Nikt nie szuka przyczyny jej zachowania. Nikogo nie obchodzi, że ona też ma uczucia. Liczy się tylko to, co jest na zewnątrz.
  Harry Styles również ma gdzieś wszystkie wyższe uczucia. Przecież do klubu go-go nie idzie się szukać miłości.
  Ale nikt nie powiedział, że nie można jej tam znaleźć.

  http://dont-want-to-lose-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 160. http://mojcrush.blogspot.com/

  @xkindaxsucksx: omg #mojcrush właśnie na mnie spojrzał!

  #mojcrush to opowieść o zwyczajnej dziewczynie, zakochanej w niezwykłym chłopaku. Po drodze ku zdobyciu jego serca, napotyka nie tylko trudności, lecz także nietypową niespodziankę, o której nawet nie ważyła się śnić.

  OdpowiedzUsuń
 161. Czy "przyjacielem" można nazwać osobę, która cały czas jest obok nich? Czy powróci ktoś z przeszłości? Czy ktoś będzie miał coś na sumieniu? Czy wszyscy mają taki sam cel? Czy ktoś po prostu potrzebuje miłości? Czy dawne uczucie całkowicie wygasło? Czy można wybaczyć zdradę? Jedno jest pewne - nic nigdy nie będzie takie samo.
  http://r5inniinaczej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 162. Hej! chciałabym cię serdecznie zaprosić na prolog mojego nowego opowiadania. Byłoby mi bardzo miło, gdybyś przeczytała opis, a kto wie, może treść cię zainteresuje. :)
  Megan i James przyjaźnili się od dziecka i zawsze byli nierozłączni. Oboje złożyli podania na tą samą uczelnię i mają nadzieję, że ich plany się zrealizują. Jednak jednym z marzeń Jamesa, o ile nie największym, była kariera muzyczna. I pewnego dnia nadarza się okazja, aby to marzenie spełnić. I tak oto, po otrzymaniu niepozornej wizytówki, jego życie całkowicie się zmienia. W czasie, gdy James zaczyna spełniać swoje marzenia, życie Megan powoli rozsypuje się na kawałki. a im więcej czasu mija, tym bardziej się od siebie oddalają. James zmienia się w osobę, która kocha tylko seks, muzykę i siebie. Dla niej nie było już miejsca.
  BLOG: all-except-you-ff.blogspot.com
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=35hNSGn2Q1s&feature=youtu.be

  Z całego serca dziękuję za odwiedziny, no i za komentarz, jeśli takowy się pojawi. :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń